It operates in the fields of animal and environmental health. Purchased from producer and importer companies: Animal health drugs, nutrition products, medical supplies, bull semen, pet products, insecticide, larvacide and offers rodentis runes to its customers

  In luxury hotels and first class villa project, we produce luxury apartments for investment or residence purposes and sell them turnkey. We do this with our strong technical staff consisting of architects and engineers and our experience gained since 2000  Dünya çapında hayvan beslenmesi ve bakımı konusunda uzman firmaların ürünlerini, tüm hayvan dostlarımız faydalanabilsin diye sizlere sunmaya  uzun zamandan beri devam ediyoruz. Ülkemizin eşsiz topraklarında yetişen en taze tarım ürünlerini, dünya kalitesinde içeriklerle buluşturduk. Tecrübemizi FOXY'e aktardık, tüm bunları yerli sermaye ile ve kendi insanımızla başardık.

we are building the future

  Wood, which is used frequently in interior and exterior decoration and is a natural material, is one of the most indispensable materials in architecture. Our company, which never makes any concessions about from desired architectural visuality, functionality and application quality, offers the best quality service to our valued customers.
CAT&DOG

FOODS

VETERINARY

MEDICINES

​​ Wood, which is used frequently in interior and exterior decoration and is a natural material, is one of the most indispensable materials in architecture. Our company, which never makes any concessions about from desired architectural visuality, functionality and application quality, offers the best quality service to our valued customers.Bildiğiniz üzere günümüz pet sektöründe birbirinden farklı ve sayısı her geçen gün artan kedi ve köpek maması ile karşılaşmaktasınız. Bu bağlamda Firmamız; yılların verdiği saha tecrübelerinin yanı sıra en büyük paydaşlarımız ile destekçilerimiz olan değerli Veteriner Hekimlerimizin tavsiyeleri ve de beslenme konusunda uzman akademisyenlerin önerileri ışığında Sizler ve minik dostlarımız için Yerli ve Kaliteli sıfatlarını bir arada barındıran adı gibi “Eşsiz” olan yeni markamız “Unique” ile karşınızdayız.​

 Beta Is one of the leading companies in the field of high quality PVC systems. Our PVC systems,which are produced with superior Technologies in World standards, have an elegant and aesthetic appearance which provides resistance to wind ,excellent sound and  heat insulation.

CAT&DOG

FOODS