DEVAM EDEN PROJELERİMİZ

TAMAMLANAN PROJELERİMİZ

          SAPA referansları tıklayınız

P24 Performans Değerleri
Test
Norm
Değer
Hava geçirimsizlikEN 12207
Class 3 (450 PA)
Su geçirimsizlik
EN 12208
8A (450 PA)
Rüzgar yükü dayanımı
EN 12210
C3 (1200 PA)
Güvenlik seviyesi
ENV 1627-1630
Class 2 (ENV 1627 - 1630)
Ses yalıtımı
EN ISO 717-1

Rw (C;Ctr) = 33 dB (-1:-2)

(FA9/6/FA9)


Değişik dizayn kollar ile geniş bir donanım çeşitliliği sağlanır.

2-raylı kasa derinliği: 50 mm
3-raylı kasa derinliği: 96.5 mm
Maksimum cam kalınlığı: 26 mm

Isı yalıtımı, 15 mm omega şekilli cam elyaf takviyeli ısı yalıtım bariyerleri ile sağlanır.

Çok çeşitli kasa profili seçeneği ile müşteri istekleri rahatlıkla karşılanabilmektedir.

Paslanmaz çelik rulmanlar ile 200 kg ağırlığa kadar kanat yapılabilmektedir.

2 veya 3 raylı olarak kullanılabilen ısı yalıtımlı sürme sistemdir. Sistem, 6 kayar kanatlıdoğrama yapabilmeye olanak sağlar.

5 YILDIZLI TESİSLERDE  EN ÇOK TERCİH EDİLEN SÜRME SERİSİ     P 24 

Pencere ve kapı uygulamalarında 1,2,3 ve 4 raylı kasa ve 8 kanatlı sürme çözümüne olanak sağlayan ısı yalıtımsız sistemdir.

Güvenlik Sistemleri

Yangın, kurşun ve bomba gibi unsurlara karşı dayanım sağlayan doğrama ve cephe sistemleri Avrupa Normlarında en üst seviyede sunulmaktadır. 

Cephe Sistemleri

Sapa Yapı Sistem, farklı yapı türleri ve özel tasarım projeler için gerekli olabilecek cephe sistemleri çözümleri sunar.

​Sürme Sistemler

Sapa Yapı Sistem, mevcut ihtiyaçlara karşı basit kullanım, konfor, yalıtım, güvenlik, tasarım ve teknik özellikler açısından yüksek kalitede sürme sistemler sunan sektörde bir uzmandır. Farklı yapı türleri ve özel projeler için ısı yalıtımlı ve yalıtımsız olarak sürme sistemleri ve kaldır-sür konsept sistemleri mevcuttur. 

​Pencere&Kapı Sistemleri

Sapa Yapı Sistem, yüksek kaliteli pencere ve kapı sistemlerinin düşük yalıtım değerleri, gelişmiş güvenlik standartları ve yüksek teknik özellikleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen geniş ürün çeşitliliği sunar. 

Beta alüminyum ; 
Mimar ve mühendislerden oluşan güçlü teknik kadrosuyla ve istikrarlı kalite politikasıyla estetik, sağlam ve özgün yapılarla hizmetinizdedir. 
SAPA bayisi olarak alüminyum kapaklı, strüktürel silikon ve kompozit cephe, alüminyum doğrama kapı ve pencereler, alüminyum levha kaplama, terracotta kaplama işleriyle otel, avm, iş merkezi, villa site işleri gibi birçok büyük projeye imzasını atmıştır. 


antalya ve bölgede 250 nin üzerinde 5 yıldızlı tesisin tercih ettiği sektöründe dünyanın en büyük firması olan SAPA bayisi olarak hizmet vermekteyiz.

​Beta alüminyum ; 
Mimar ve mühendislerden oluşan güçlü teknik kadrosuyla ve istikrarlı kalite politikasıyla estetik, sağlam ve özgün yapılarla hizmetinizdedir. 
SAPA bayisi olarak alüminyum kapaklı, strüktürel silikon ve kompozit cephe, alüminyum doğrama kapı ve pencereler, alüminyum levha kaplama, terracotta kaplama işleriyle otel , avm, iş merkezi , villa site işleri gibi birçok büyük projeye imzasını atmıştır.